Personal

Det här är vi som arbetar på Friskolan Kronobergshed!

Annika Lundberg

Rektor
072-7272898
rektor@kronobergshed.se

Carolina Carvajal Larenas

Admin. och Fritids
073-087 88 72
carro@kronobergshed.se

Eroll Gjikolli

Vaktmästare, busschaufför
072-573 85 56
eroll.gjikolli@kronobergshed.se

Christer Almqvist

Vaktmästare, busschaufför
072-577 60 36
christer@kronobergshed.se

Katarina Carlsson

Kock
070-252 49 39
katarina@kronobergshed.se

Mirela Goldheart

Mentor åk 1-2
mirela@kronobergshed.se

Francesca Briggler

Resurs och musik
072-577 60 24
francesca@friskolankronobergshed.se

Lotta Blomqvist

Föräldraledig
lotta@kronobergshed.se

Annika Lundberg

Mentor åk 6
annika@kronobergshed.se

Gisela von Platen

Mentor åk 5
gisela@kronobergshed.se

Denise Samuelsson

Mentor klass 3-4
denise@kronobergshed.se

Johanna Persson

Mentor klass 3-4, resurs åk 1-2
johanna@kronobergshed.se

Natalie Flores Troncoso

F-klass och Fritids
076-799 15 03
natalie@kronobergshed.se

Karen Sanchez

Elevstödjare och Fritids
072-577 60 23
karen@kronobergshed.se

Mirre Preci

Elevstödjare och Fritids
mirre@kronobergshed.se

Carina Lindström

Elevstödjare
carina@kronobergshed.se

Frida Karlsson

fridakarlsson@kronobergshed.se
Föräldraledig

Katarina Sivertsson

Skolsköterska
Finns på skolan onsdagar, ojämn vecka
skolskoterska@kronobergshed.se

Elin Lundkvist

Kurator
Finns på skola på onsdagar 
Boka kontakt genom rektor.

Skolpsykolog

Skolpsykolog
Boka kontakt genom rektor.

Detta är en exempeltext som du lätt kan byta genom att hålla musen över och trycka på knappen redigera text

Skolpsykolog
Boka kontakt genom rektor.

Är Du intresserad av att börja arbeta på vår fina skola? Hör av Dig till rektor Annika Lundberg via mail eller telefon rektor@kronobergshed.se eller 072-72 72 898